Kontakt oss

Prima Map

Vi dekker hele Norge

Agder

907 16 824

Sjølystvn. 98, 4610 Kristiansand
Se kart »

Åpent alle hverdager mellom 09:00 – 16:00

agder@prima-assistanse.no
Linda Strømme Smith

Linda Strømme Smith

Avdelingsleder Agder

lss@prima-assistanse.no

Follo

64 93 22 60

Carlbergveien 6a, 1526 Moss
Se kart »

follo@prima-assistanse.no
Ann Mari Johnsen

Ann Mari Johnsen

Avdelingsleder Follo & Østfold

follo@prima-assistanse.no

Grenland

Innlandet

95 20 15 35

Fredvang Allé 10, 2310 Hamar

Åpent alle hverdager mellom 08:00 – 15:00

innlandet@prima-assistanse.no
Mette Svee

Mette Svee

Avdelingsleder Innlandet

mette@prima-assistanse.no

Midt-Norge

982 83 466

Falkenborgvegen 5, 7044 Trondheim
Se kart »

Åpent alle hverdager mellom 09:00 – 16:00

trondheim@prima-assistanse.no
Kjetil Solheim

Kjetil Solheim

Avdelingsleder Trøndelag

kjetil.solheim@prima-assistanse.no
Noor Sadik Holm

Noor Sadik Holm

BPA-koordinator

noor@prima-assistanse.no
Wenche Gran

Wenche Gran

BPA-koordinator

wg@primaassistanse.no
Anniken Aasen

Anniken Aasen

BPA-koordinator

anniken.aasen@primaassistanse.no
Jørgen Høyem

Jørgen Høyem

BPA-koordinator

jorgen.hoyem@primaassistanse.no
Kristine Smith

Kristine Smith

I permisjon

Møre & Romsdal

22 15 01 00

Lerstadvegen 539, 6018 Ålesund
Se kart »

Åpent alle hverdager mellom 09:00 – 16:00

aalesund@prima-assistanse.no
Tone Støhle

Tone Støhle

Avdelingsleder Møre & Romsdal/Vestland

tone@prima-assistanse.no
Susanne Strømmen

Susanne Strømmen

susanne@prima-assistanse.no
Anders Dalseth

Anders Dalseth

BPA-koordinator

anders.dalseth@prima-assistanse.no
Anita S. Bjørkedal

Anita S. Bjørkedal

BPA-koordinator

asandblost@prima-assistanse.no
Veronica Flo

Veronica Flo

BPA-koordinator

veronica.flo@prima-assistanse.no
Lisa Gangstad

Lisa Gangstad

BPA-koordinator

lisa.gangstad@prima-assistanse.no
Ann Kristin Berge

Ann Kristin Berge

BPA-koordinator Førde
Tlf. 99 15 25 10

anne@prima-assistanse.no

Stor-Oslo

47 91 81 10

Østensjøveien 36 (6. etg), 0667 Oslo
Se kart »

Åpent alle hverdager mellom 09:00 -15:30

oslo@prima-assistanse.no
Renèe Marie Elli

Renèe Marie Elli

Avdelingsleder Prima Assistanse Oslo

renee@prima-assistanse.no
Pia Stavrum

Pia Stavrum

BPA-koordinator

pia@prima-assistanse.no

Østfold

64 93 22 60

Carlbergveien 6a, 1526 Moss
Se kart »

follo@prima-assistanse.no
Ann Mari Johnsen

Ann Mari Johnsen

Avdelingsleder Follo & Østfold

follo@prima-assistanse.no

Rogaland

464 33 366

Sandangersvingen 5, 4050 Sola
Se kart »

Åpent alle hverdager mellom 09:00 – 16:00

rogaland@prima-assistanse.no
Kjartan Dirdal

Kjartan Dirdal

Avdelingsleder Rogaland

rogaland@prima-assistanse.no
Stein Ronæs

Stein Ronæs

Driftsansvarlig

stein@prima-assistanse.no
Inger Lise Haavik Dale

Inger Lise Haavik Dale

BPA-koordinator, Haugalandet

ingerlise@prima-assistanse.no
Lene Tønnesen

Lene Tønnesen

BPA-koordinator

lene@prima-assistanse.no

Romerike

93 60 55 50

Frydenlundsgata 2B, 2010 Strømmen
Se kart »

Åpent alle hverdager mellom 09:00 – 16:00

romerike@prima-assistanse.no
Elin Skogly

Elin Skogly

Avdelingsleder Romerike

elin.skogly@prima-assistanse.no
Stine Alnæs

Stine Alnæs

Teamleder

stine.alnaes@prima-assistanse.no

Troms og Finnmark

922 24 468

Sjølundvegen 9, 9016 Tromsø
Se kart »

Hverdager 09 -16

tromso@prima-assistanse.no
Veronika Johansen

Veronika Johansen

Avdelingsleder

veronika.johansen@prima-assistanse.no
Vibeke Engen

Vibeke Engen

BPA-koordinator

Vibeke.engen@prima-assistanse.no

Vestfold

33 45 93 33

Trudvangveien 67, 3117 Tønsberg
Se kart »

Åpent alle hverdager mellom 09:00 – 17:00

vestfold@prima-assistanse.no
Monica Lundeberg

Monica Lundeberg

Avdelingsleder Vestfold

vestfold@prima-assistanse.no

Vestland

907 15 109

Langarinden 5, 5132 Nyborg.
Se kart »

Åpent alle hverdager mellom 09:00 – 16:00

bergen@prima-assistanse.no
Sandra Gillon

Sandra Gillon

Avdelingsleder Vestland

sandra@prima-assistanse.no
Mette J. Helland

Mette J. Helland

BPA-koordinator

mette.helland@prima-assistanse.no
Silje K. Hylland

Silje K. Hylland

Adm. koordinator (i permisjon)

bergen@prima-assistanse.no
Ann Kristin Berge

Ann Kristin Berge

BPA-koordinator Førde
Tlf. 99 15 25 10

anne@prima-assistanse.no

Administrasjonen/hovedkontor

22 150 100

Østensjøveien 36, 0667 OSLO
Se kart »

Hverdager 09 - 17

post@prima-assistanse.no
Sjur A. Tveito

Sjur A. Tveito

Adm. dir.

sjur.tveito@prima-assistanse.no
Alexander Jansen

Alexander Jansen

Økonomi- og markedssjef

aj@prima-assistanse.no
Aina Hatletvedt

Aina Hatletvedt

BPA-leder

aina@prima-assistanse.no
Kjersti Sandvik

Kjersti Sandvik

HR/adm. leder

ks@prima-assistanse.no
Kristoffer Engelschiøn

Kristoffer Engelschiøn

Operasjonell leder

kren@prima-assistanse.no
Elin Skogly

Elin Skogly

Fagansvarlig sykepleier

elin.skogly@prima-assistanse.no
Marianne Buset Foss

Marianne Buset Foss

Markedskonsulent

marianne@prima-assistanse.no
Lars Ivar Eilerås

Lars Ivar Eilerås

Markedskoordinator

lars@prima-assistanse.no
Andreas Åsberg

Andreas Åsberg

BPA-konsulent

aa@prima-assistanse.no
Anas Belmekki

Anas Belmekki

Controller

anas@prima-assistanse.no
Matthias Brunnstrøm

Matthias Brunnstrøm

Regnskapsansvarlig

mab@prima-assistanse.no
Maria Wilsher Lohre

Maria Wilsher Lohre

Juridisk ansvarlig

mwl@prima-assistanse.no
Mari Lønne Wergeland

Mari Lønne Wergeland

Opplæringsansvarlig

marilw@prima-assistanse.no
Linn Christin Støhle

Linn Christin Støhle

Teamleder veiledning BPA

linn@prima-assistanse.no

Hvordan velge Prima Omsorg?

Våre sertifiseringer

ISO 14001:2015
ISO 9001:2015